Instalacje alarmowe

Kierując się kilkunastoletnim doświadczeniem w dziedzinie elektronicznych systemów zabezpieczeń wyselekcjonowaliśmy najlepszych producentów i dostawców sprzętu. Dysponujemy urządzeniami, które są dostosowane do zabezpieczeń banków i innych strategicznych obiektów. Uwzględniamy też potrzeby indywidualnych klientów: małych firm, sklepów, domów i obiektów wymagających tanich, a skutecznych zabezpieczeń.

Poprzez współpracę z renomowanymi instytucjami wyspecjalizowanymi w dziedzinie ochrony technicznej uzupełniamy praktykę o sprawdzoną doświadczalnie teorię, a przede wszystkim o aktualne trendy i najnowocześniejsze rozwiązania.

Systemy sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN) to popularnie zwane systemy alarmowe. Ich podstawowym zadaniem jest wykrycie oraz poinformowanie o próbie kradzieży, włamania czy napadu - dzięki ochronie zarówno wnętrza obiektu, jak też obszaru zewnętrznego.

Serce systemu stanowi centrala alarmowa - dzisiaj najczęściej integrująca w sobie systemy monitoringu telefonicznego czy powiadamiania. Od jej funkcjonalności zależeć będą możliwości systemu, zarówno te obecne, jak i przyszłe - mając na względzie przyszłą rozbudowę systemu. Wybór centrali będzie miał także wpływ na komfort użytkowania i niezawodność całego systemu, jak również estetykę eksponowanych elementów instalacji.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zaprojektowaniem lub wykonaniem systemu alarmowego dla konkretnego obiektu, prosimy o kontakt lub wypełnienie formularza zapytania i przesłanie opisu obiektu (wraz z charakterystyką jego otoczenia zewnętrznego) oraz założeń i wymagań stawianych przez Państwa, które powinny zostać zastosowane przy projektowaniu i instalacji. Po otrzymaniu tych informacji przedstawimy możliwe warianty rozwiązań wraz ze szczegółowym kosztorysem projektu i montażu systemu dla każdej z proponowanych wersji.

Jeśli są Państwo w trakcie budowy domu lub innego obiektu, który chcieliby Państwo zabezpieczyć, wskazane jest, aby już na etapie projektowania lub budowy, skontaktować się z nami. Wówczas będzie można ustalić i zaprojektować miejsce zamontowania urządzeń w taki sposób, by nie kolidowały z innymi mechanizmami funkcjonującymi w obiekcie.