Monitoring GPS

System GPS oferowany przez nas pozwala na obiektywną weryfikację wszystkich rozliczeń związanych z utrzymaniem pojazdów, dlatego z powodzeniem funkcjonuje w wielu przedsiębiorstwach z różnych branż na terenie całego kraju.
Jedne z wielu korzyści płynących z wdrożeniu dla Państwa firmy to:
 • Całodobowy dostęp do danych o lokalizacji i przebiegu pojazdów

  W zależności od konfiguracji system może dostarczać informacji na temat: lokalizacji, przebiegu, prędkości pojazdu, łącznego czasu jazdy i postojów stanu i czasu pracy urządzeń zamontowanych w pojazdach (pomp, agregatów, przystawek itp.), miejsc i ilości tankowanego paliwa (dzięki dodatkowemu zainstalowaniu w pojeździe analogowego czujnika poziomu paliwa bądź sondy i czujnika otwarcia wlewu paliwa).

 • Racjonalizacja wydatków na flotę samochodową oraz jej serwisowanie

  Często zdarza się sytuacja, w której pracownik wykorzystuje pojazd np. w czasie wyjazdu na wakacje na drugą część Europy przemierzając kilka tysięcy kilometrów bez wiedzy pracodawcy. Co prawda płaci za paliwo zużyte podczas trasy, ale zużycie auta w skali kilku tysięcy kilometrów jest także sporym kosztem, który równy jest niekiedy nawet miesięcznym przejazdom innych pracowników.

 • Nadzór nad pracownikami z każdego miejsca z dostępem do Internetu

  Firma nie musi pogrążać się w chaosie w czasie urlopu kadry zarządzającej czy właścicieli. Z każdego miejsca z dostępem do Internetu, w dowolnej chwili można sprawdzić w kilka sekund czy pracownicy są u klienta bez wykonywania zbędnych telefonów i tracenia czasu. Dostęp do raportów natomiast umożliwia szybki przegląd działalności pracowników.

 • Obiektywny mechanizm weryfikacji pracy wewnątrz firmy i na zewnątrz

  Informacje z naszego systemu mogą służyć nie tylko do obiektywnej weryfikacji pracy wewnątrz firmy, ale także mogą być dowodem w sprawie reklamacyjnej wniesionej przez klienta.

 • Narzędzie racjonalizujące rozliczanie faktur za paliwo

  Niejednokrotnie zdarza się tak, że pracownik w ramach użytkowania swojego firmowego pojazdu wykonuje zlecenia prywatne od firm zewnętrznych w godzinach pracy. Np. operator koparki wykonuje wykopy pod fundamenty prywatnego domu na koszt firmy w czasie kiedy powinien wykonywać zlecone przez firmę zadania. Drugim przykładem może być sprzedawca wykonujący zlecenia dla kilku innych firm wykorzystując firmowy samochód i paliwo.

 • Większe bezpieczeństwo kierowców i przewożonych ładunków

  System lokalizacji zwiększa bezpieczeństwo pojazdów, a co za tym idzie kierowców i przewożonych ładunków. W każdym pojeździe jest przycisk alarmowy, który po naciśnięciu wysyła wiadomość sms pod wybrany numer z lokalizacją, a także wysyła komunikat alarmowy na serwer i jest widoczny na mapie. W przypadku kradzieży pojazdu można natychmiast udostępnić system organom ścigania co przyspieszy ujęcie sprawcy i odzyskanie auta.

Każdą instalację naszego systemu monitorowania za pomocą GPS/GPRS dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta, całkowicie je realizując. Dowolność konfiguracji sprzętu oraz elastyczność systemu pozwala nam na bardzo szeroką ofertę zarówno dla firm, instytucji oraz klientów indywidualnych.